Ads Top

Amazondan Para Kazanmak 2020
Dünya Alışveriş devi Amazon'dan farklı seçeneklerle para kazanabilirsiniz.

Bu yazımızda Amazon'dan para kazanmak hakkında bilgi vereceğiz.


Amazondan para kazanmak için 10 farklı yöntem mevcut 


Amazon Mechanical Turk1.Amazon Mechanical Turk


Yeni ve çok basit bir sistem olan 
Amazon Mechanical Turk sistemine üye olarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.
amazon merch

2.Amazon Merch Amazon Merch bir tasarım platformudur. Bu platform üzerinde tasarımlarınızı satabilir reklamınızı yapabilirsiniz. Yaptığınız tasarımların t-shirt şapka gibi ürünlerde kullanılmasını sağlayabilirsiniz

amazon handmade3.Amazon Handmade 
teknolojikbilgi.com

El yapımı özel ürünlerinizi yüksek fiyatlara satabileceğiniz platformun adı 
Amazon Handmade özel olarak el yapımı yaptığınız ürünleri çok yüksek fiyattan satışa sunabilirsiniz.
amazon kindle

4. Amazon Kindle teknolojikbilgi.com
Diyelim bir yazarsınız ve eserlerinize güveniyorsunuz Amazon Kindle tam size göre bu platformda yayınladığınız kitaplar e-kitap şeklinde satılmakta e-kitap şeklinde satılan eserleriniz 150 dolara kadar günlük kazanç sağlamanıza olanak sağlar


amazon fba


5.Amazon FBA Amazon FBA : Aliexpres ve alibaba tarzı
sitelerden aldığınız ürünleri amazon deposuna gönderip amazon üzerinden satışa sunabilir yüksek kazançlar elde edebilirsiniz


amazon dropshipping6.Amazon Dropshipping 
teknolojikbilgi.com
Dropshipping dünyada en çok kullanılan kategorilerden birisi düşük maliyetli bu yöntemde amerikan ürünlerini amerika bölgesine satıp büyük kazançlar elde edebilirsiniz.
Amazon Associates


7.Amazon Associates Amazon Associates yönteminde amazonda satılan bir ürünün linkini farklı sitelerde ve farklı platformlarda paylaşıp ürün için komisyoncu olabilirsiniz satılan her ürün için %15-%30 arasında komisyon alabilirsiniz. Herhangi bir maliyete gerek duyulmayan bu yöntem türkiye de en fazla kullanılan yöntemlerden birisidir.
amazon carrier


8.Amazon Kariyer
teknolojikbilgi.com
Amazonun Türkiye dahil bir çok noktasında birebir amazon içerisinde kariyer yapmanıza olanak sağlayan bu yöntem de depo sorumlusu, ürün sorumlusu, kargocu, satış danışmanı personel gibi dallarda iş bulmanız mümkün.
amazon flex

9.Amazon Flex 
teknolojikbilgi.com
Özeliikle amerikada kargocu olmanızı sağlan bu yöntemin ismi 
Amazon Flex şuan Türkiyede aktif olmayan bu yöntem ile amazon sitesinde satılan ürünleri kargocu olarak sıpariş noktalarına ulaştırabilir yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.


10.Amazon Kurs Eğitmeni

Amazonda yaşadığınız tecrübeleri bilgileri birikimleri insanlarla ücretli olarak paylaşıp para kazanabilirsiniz.Öncelikle insanlara güven vermeniz gerekir sonrasında satışını yapacağınız kurs ögelerini insanlara ulaştıracağınız bir platformdan yayınlamanız gerekmekte bu şekilde yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.


PARA KAZAN - teknolojikbilgi.com

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.