Ads Top

İşinize Yarayacak En İyi 5 Android Uygulaması
en iyi android uygulamaları
En iyi Android Uygulamaları

Her Telefonda Bulunması Gereken İşinize Yarayacak En İyi Android Uygulamalarını Sizler İçin Derledik...Fotogram Düzenleme Uygulaması : Prisma
prisma

 En iyi fotograf düzenleme uygulamalarından birisi olan Prisma fotograflar üzerinde farklı işlemler yapmanıza olanak sağlar en çok indirilen resim düzenleme uygulaması olarak dünyada ses getiren bir uygulama.
Antivirüs Uygulaması : AVG Antivirüs

 
AVG Antivirüs

Telefonunuzdan gereksiz uygulamaları gereksiz belgeleri silmek için en uygun uygulamalardan birisi olan AVG Antivirüs uygulaması çok basit bir arayüz ile sunulmakta ve kullanımı çok kolaydır.
Müzikleri Keşfetme Uygulaması : Shazam
shazam

Bir ortamda bir müzik duydunuz ve ismini merak ediyorsunuz aradığınız uygulama Shazam, Shazam uygulaması sayesinde ismini merak ettiğiniz müziği sadece 3-4 saniye uygulamaya dinleterek müziğin kime ait olduğunu kimin söylediğini müziğin ismini anında bulabilirsiniz.
Müzik Dinleme Uygulaması : Youtube Music
youtube music

En çok müzik arşivine sahip olan Youtube Music tam da aradığınız gibi bir uygulama. Aradığınız tüm müzikleri bulabileceğiniz uygulama sizlere keyifli müzik dinleme olanağı sağlıyor.
Video Düzenleme Uygulaması : Quik 


İstediğiniz videolar ve resimlere anında efekt ekleyebilmenize olanak sağlayan Quik Uygulaması içinde barındırdığı yüzlerce müzikle videolarınız için en iyi düzenleme uygulamaları arasında yer almakta. Videolarınızı titizlikle hazırlayabileceğiniz video düzenleme uygulamaları arasında yer almakta.Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.