Ads Top

İnstagram'dan Nasıl Para Kazanılır ?

instagram para kazan
İnstagram'dan Para Kazanmak...

İnternetten para kazanmak zor bir iş olsa da imkansız değil kurallara uygun bir şekilde kitlelere ulaşarak siz de internetten para kazanabilirsin.


Hemen hemen her yerde karşımıza çıkan başlık 'İnstagram'dan Para Kazanmak' Peki İnstagram'dan nasıl para kazanabiliriz ?

Bu yazımızda instagram'dan para kazanma seçeneklerine göz atacağız.İnstagram'dan Para Kazanmak 

Öncelikle instagram üzerinden para kazanmak için kitlelere hitap etmemiz gerekiyor. Çok sayıda kitleye ulaşmak ise süreklilik gerekmektedir. Belli bir kitleye ulaşmak için kategori belirlememiz gerekmekte ve o kategori üzerinden sürekli olarak paylaşımlar ve izlenimler almamız gerekmektedir.

Kategori Ve İçerikler

Belirlediğimiz kategori ve içeriklere önem vermek zorundayız.
Ayrıca güncel olmak zorundayız. Yapılan paylaşımlarda söz sahibi olmak için kategori hakkında ilk bizim paylaşım yapmamız gerekir.

para kazan


Etiketler Ve Açıklamalar Yapacağımız paylaşımlar için kullanacağımız açıklamalar ve etiketler çok önemlidir. alakasız etiketler ve açıklamalar sayfanıza çekeceğiniz kitleleri belirler.


Sonuç > Para Kazanma 


Herşeye dikkat ederek belirlir bir kitleye ulaştığımız an para kazanmaya adım atmış oluyoruz. Belirli kitleye ulaştığımız an reklam verenler bizlere ulaşırlar ve belirlediğiniz kriterlere uygun olarak reklamları paylaşmaya başlarsınız. Reklamlar sağlık,giyim,tasarım,uygulama,güzellik kategorilerinde sizlere sunulur siz istediğiniz reklam veren ile anlaşıp reklamları paylaşırsınız. Bu reklamları ister gönderi şeklinde isterseniz de hikaye kısmından paylaşıp kitlenize ulaştırabilirsiniz.

İnstagram'dan Ne Kadar Kazanırım ? 

Belirli kitlelere reklamları ulaştırarak başlangıç olarak aylık minimum 2000-25000 TL arası kazancınız olacaktır.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.