Ads Top

En İyi Yabancı Dil Çeviri Siteleri

yabancı dil çeviri siteleriGünlük hayatta bazı zorlandığımız yabancı kelimeleri çevirme de zorluk çekeriz ve yardımcı uygulamalar ve sitelere başvururuz.

İngilizceden arapça'a Fransızcadan İtalyanca'a aklımıza gelebilecek tüm dillerde çeviriler için internete başvuruyoruz.

En iyi yabancı dil çeviri sitelerini sizler için derledik.


Yandex Çeviri : Yandex Translate


ingilizce çeviri
Rus tarayıcısı yandex'in verdiği yandex çeviri hizmeti rusyada ve dünyanın çoğu ülkesinde çok sayıda kullanıcıya sahip 10.000 Karakter'e kadar çeviri desteği veren Yandex Çeviri yabancı dilleri çevirme konusunda oldukça iyi ve kullanımı kolay.

Sesli Sözlük : 

almanca çeviriÜlkemizde en eski çeviri servislerinden birisi olan seslisözlük kelimeleri ve cümleleri çevirmede oldukça etkili. Sitenin en güzel özelliklerinden birisi cümle okunuşlarını da yazılı şekilde sunuyor olması. Kullanımı kolay ve oldukça eğlenceli.Tureng Sözlük :

fransızca çeviri


Bir çok dili eksiksiz ve doğru şekilde çevirmemize olanak sağlayan tureng sözlük ülkemizde de hatrı sayılır kullanıcı ağına sahip. Ayrıca android uygulamasını Google Play üzerinden indirebilirsinizMicrosoft Bing Çeviri :


arapça çeviri

Microsoft'a ait çeviri sitesi olan bing çok iyi performans veren ve sürekli güncellenen bir alt yapıya sahip. 5000 kelimeye kadar çeviri desteği veren Bing microsoft'un en çok kullanılan platformlarından birisi.Google Çeviri : Google Translate çince çeviriDünyada tüm dillere çeviri desteği veren Google Çeviri çoğu dilde çevirinin yanı sıra okuma desteği de veriyor. 5000 karaktere kadar çeviri desteği veren Google Translate aynı zamanda Google Chrome de giriş yaptığımız siteleri otomatik olarak türkçe diline çevirme işlemini de yapıyor.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.