Ads Top

İnstagram'da Silinen Hesabı Geri Almainstagram silinen hesabı geri alma


Dünya'da en çok kullanılan uygulamalar arasında yer alan
İnstagram silinen hesapları geri almaya olanak sağlıyor.


İnstagram silinen hesabı geri getirme işlemi sayesinde artık eskisi gibi kullanıcı adı ve hesabınıza ulaşabilirsiniz. İnstagram silinen hesabı geri alma işlemi sayesinde hesabını daha önceden silen kullanıcıların içini rahatlatan Instagram ekibi bu sayede kullanıcı memnuniyetini de arttırmayı başarmıştır.Önce İnstagram hesabınızın kesin olarak silinmiş olduğundan emin olmalısınız. Eğer hesabımız silinmiş ise ve kullanıcı adını girdiğimizde hiç bir hesap çıkmıyor ise hesabınızı silmiş olabilirsiniz. Bu işlem İnstagram hesabını dondurup geri alma işlemiyle karıştırılmamalıdır. Silinen hesabı geri alma işlemi için bir forum bulunmaktadır. Bu forumda yer alanları uyguladıktan sonra silinen hesabınızı geri alabilirsiniz.

Öncelikle Yapmanız Gereken Şey : 
https://help.instagram.com/contact/1652567838289083 < BU FORUM LİNKİNE TIKLAMAK

Ve Forumda Çıkan Sorulara Sırası ile Cevap Vermek.

İlk başta ki sorunun cevabını “Hayır” olarak seçin. Ve Nüfus cüzdanınızda ki “isminizi” ve “soyadınızı” eksiksiz girin. İnstagram “kullanıcı adınızı” girin. Instagram hesabınızın kayıtlı olduğu “e-posta” adresinizi girin. Ve bulunmuş olduğunuz “ülkeyi” yazın. Bur forumu doldurduktan sonrasında “Gönder” butonuna basın.


Sonrasında ise bilgileri doğru girdiyseniz yapmanız gereken tek işlem biraz beklemek. Eğer bilgileriniz doğru girilmişse İnstagram size bir mail gönderecek “The Instagram Team” adresinden bir mail alacaksınız. Gelen mail de size sayılardan oluşmuş bir kod iletilecek ve sizin bu kodu bir kağıda el yazınız ile yazıp yüzünüzün göründüğü bir fotoğraf çekmeniz istenilecek. Çektiğiniz fotoğrafta dikkat etmeniz gerekmektedir elinizin de kağıdı tutarken gözükmesi gereklidir. Maili bu çekmiş olduğunuz fotoğraf ile cevaplayacaksınız.

Sonrasında İnstagram silinen hesabınızı geri getirme işlemine başlayacak biraz beklemeniz gerekecektir. Hesabınız politika ihlalleri nedeni ile kapatıldığı şeklinde bir mail alırsanız yapmanız gereken şey aynı formu yeniden doldurmak ve cevap kısmına 'Hesabım çalındı ve ben İnstagramı çok seviyorum. Lütfen hesabımı almama yardımcı olun.” şeklinde  bir cevap gönderin, hesabınızı yeniden açılması için size öncelik sağlanır.

2 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.